Aktualne warsztaty i terminy Doświadcz, poczuj, zintegruj

Zmiana to ruch

Warsztat stworzony z myślą o osobach, które czują że potrzebują jakiejś zmiany w swoim życiu, ale nie mają jeszcze jasności czego tak dokładnie miałaby ona dotyczyć lub boją się albo nie wiedzą jak jej dokonać. Może też być tak, że ilość zmian które chcielibyśmy wprowadzić lub ich znaczenie dla nas jest tak wielkie, że przytłacza to nas swoim ogromem i nie robimy nic. Tak naprawdę każdy ruch powoduje zmianę, jednak czasem zamiast poruszać się do przodu kręcimy się w kółko.

Eksplorując temat zmiany będziemy sprawdzać co na jej temat myślimy, a jakie podpowiedzi płyną do nas poprzez ciało i ruch. Będziemy badać swoje związki z przestrzenią, kierunkami, czasem, ciężarem i przepływem w ciele.

Warsztat jest prowadzony z wykorzystaniem m.in. tańca kreatywnego, ruchu spontanicznego, metody DMT (terapii tańcem i ruchem), elementów pracy z ciałem, treningu odczuwania i relaksacji, symboliki ciała i gestów, wizualizacji, a także tańców w kręgu.

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, zdrowych, ciekawych siebie i świata – bez limitu wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.

Grupa

Od 8 do 16 osób
Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona wpłatą

Termin

01.12.2018
Sobota
Godzina 11.00-17.00

Miejsce

Kraków
zostanie podane
w późniejszym terminie

Koszt

180 zł/os. do 31.10;
potem 220 zł/os.

Zapraszam do podróży w głąb siebie i odkrywania nowych relacji ze światem.

Zapisy i informacje: Magdalena Kidoń

Zapowiedzi

Zajrzyj do zapowiedzi, aby zobaczyć nadchodzące warsztaty.

Archiwum

Zajrzyj do archiwum, aby zobaczyć co się ostatnio wydarzyło.